Bal karnawałowy w przedszkolu

zawsze idziemy na bale.

Każde dziecko duże, małe,

lubi bale w karnawale.

Można zmienić się w królewnę,

w królewicza można też,

są cyganki, wróżki, żabki,

jest i Batman, jest i jeż.”

W piątek 11 lutego, w naszej sali odbył się bal – bal karnawałowy. Zabawy było co niemiara. Już od samego rana witały nas w sali kolorowe balony i serpentyny. Tego wyjątkowego dnia dzieci miały okazję zamienić się w przeróżne, wymarzone postacie z bajek i nie tylko z bajek. Już przy pierwszych dźwiękach muzyki dzieci z wielką ochotą i radością rozpoczęły pląsy i tańce – jednym słowem było SUPER!!!

Miłą niespodzianką były prezenty, które przyniósł nam Kubuś Puchatek – podczas zabawy przyniósł ogromny worek z prezentami: przeurocze pieski, które potrafią przeróżne „sztuczki” oraz wydające dźwięki samochody. W prawdzie Kubuś nie pokazał się osobiście, ale zostawił liścik dla naszej grupy.

Co tutaj dużo mówić zobaczcie sami jak to wyglądało…..

Dziękujemy Wam, drodzy Rodzice za przygotowanie pięknych strojów na ten wyjątkowy dzień – dzień pierwszego naszego wspólnego balu karnawałowego, który na długo pozostanie w naszej pamięci.