Dzień Babci i Dziadka

Dokładnie w Dniu Dziadka- 22 stycznia, w naszej grupie zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Odpowiednio wcześnie przed uroczystością, dzieci zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków. Z okazji ich święta przygotowały specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Niejednej babci i dziadkowi łezka kręciła się w oku. To były naprawdę wyjątkowe chwile, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. A na koniec tego wyjątkowego występu dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki (swoje fotografie umieszczone w pięknie ozdobionych talerzykach, które dziadkowie z łatwością mogą zawiesić na ścianie). Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek.

Życząc dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności, dziękujemy naszym kochanym gościom za tak liczne przybycie.

Rodzicom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i pomoc przy zorganizowaniu poczęstunku.