EKO Dzień Dziecka

„Uśmiech dziecka największym skarbem...” Staramy się, aby każdy dzień spędzony w przedszkolu był dla dzieci ciekawy. Pierwszy czerwca jest dniem, na który z niecierpliwością czekają wszystkie dzieci. Nie inaczej było w naszym przedszkolu. Od samego rana czekało nas wiele niespodzianek. Wśród nich znalazło się malowanie na folii, stworki z chrupek, budowle z tekturowych klocków, tworzenie grzechotek z plastikowych butelek i inne… Najwięcej emocji towarzyszyło nam podczas wyprawy po skarb. Nasze Panie przygotowały nam Ekopodchody. Zdobycie skarbu wymagało od nas bystrego oka, aby znaleźć wszystkie wskazówki i zadania, błyskotliwego umysłu i szerokiej wiedzy ekologicznej, a także umiejętności pracy w zespole. Znalezienie skrzyni wypełnionej medalami dostarczyło nam beztroskiej radości i zaraźliwego uśmiechu.

Były również dyplomy i nagrody dla tych, którzy brali udział w konkursie na zabawkę ekologiczną. Z naszej grupy w konkursie wzięły udział 3 osoby: Paweł, Antonina i Julia N. Laureatom serdecznie gratulujemy i cieszymy się z ich sukcesów. Na zakończenie tego dnia, każdy z nas zabrał do domu bagaż doświadczeń i wyjątkowy prezent w postaci książki.