Kocham Babcię i Dziadka, bycie z nimi to nie lada gratka

„Kochani, dziś okazja rzadka, mamy Dzień Babci oraz Dziadka.

Jak wiecie jest ich razem czworo, co można sprawdzić, gdy się zbiorą.

Wciąż mówią wtedy o tych latach, gdy jeszcze dzieckiem był mój tata.

A nasza mama bez swych lalek do łóżka iść nie chciała wcale.

A teraz, jak ten czas wciąż leci! Cieszą się z dzieci swoich dzieci.

I myślą widząc ich gromadkę, że miło babcią być i dziadkiem.

Więc dziś spróbujcie zapamiętać, czym są dla dziadków ich wnuczęta?

I pięknej szansy nie przegapcie:

Kochajcie Dziadków swych i Babcie!!!”

Wraz z końcem stycznia obchodzimy dwa szczególne dla nas dni, które są skarbnicą miłości, radości i uśmiechu na twarzach. Jak co roku Dzień Babci i Dziadka, to jedno z najpiękniejszych świąt, do którego wszystkie przedszkolaki przygotowują się z wielkim zaangażowaniem i emocjami.

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków. Sprawiają, że dzieciństwo jest pełne niezapomnianych i szczęśliwych chwil. To właśnie Babcia i Dziadek mają zawsze dla nas czas, wiedzą jak pocieszyć, gdy doskwiera smutek. Są cierpliwi i z uwagą słuchają naszych opowieści. Rozumieją dziecięce rozterki obdarzając bezgraniczną miłością.

W podzięce za ich wielkie serce i tym razem przygotowaliśmy własnoręcznie zrobione niespodzianki dla swoich Babć i Dziadków, a jak wyglądały niespodzianki zobaczcie sami.