My starszaki - przedszkolaki

„My starszaki, przedszkolaki,
Dziś powitać chcemy was,
Opowiedzieć o zabawach,
których skrzat nauczył nas…”

Witamy po wakacjach! W tym roku szkolnym jesteśmy grupą 6-latków. Wypoczęci i pełni dobrych wrażeń po wakacyjnych przygodach wróciliśmy do przedszkola.

Obecnie nasza grupa liczy 20 osób. Czas w grupie spędzają z nami panie: Anita Aduckiewicz, Angelika Grzesiuk oraz Brygida Mojs. Z początkiem września przywitaliśmy nowego kolegę – Krzysztofa. Już zdążyliśmy się poznać i chętnie wspólnie spędzamy czas w naszej sali, w której jest dużo nowych i ciekawych gier oraz układanek.

Przed nami wyjątkowy rok szkolny, pełen rozwijających zabaw, wspaniałych przygód oraz niezapomnianych spotkań. Mamy nadzieję, że bieżący rok szkolny uda nam się w całości spędzić uczęszczając do przedszkola.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania zakładki naszej grupy, gdzie na bieżąco będzie można poznać więcej szczegółów na temat zdarzeń organizowanych w grupie. Pozdrawiamy!