Świętujemy Dzień Głośnego Czytania

Dnia 29 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy  „Światowy Dzień Głośnego Czytania”. Z tej okazji gościliśmy w swojej sali Panią Dyrektor, która przeczytała nam historię „Małego Misia i pomocnej dłoni”. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, jak ważna jest pomoc okazywana drugiemu człowiekowi. W trakcie spotkania w naszej sali pojawił  się specjalny gość… Pluszowy brązowy Miś, przyniósł nam prezenty do pokolorowania.

Miś „Kiwaczek” bo tak go nazwaliśmy będzie odwiedzał nas w domu i słuchał razem z nami książeczek czytanych przez naszych Rodziców. To kolejny krok do podróży w świat bajek i fantazji podczas wspólnego głośnego czytania…

Serdecznie dziękujemy za pomoc w rozbudzaniu naszych zainteresowań literaturą dziecięcą oraz kształtowaniu w nas szacunku do książek.