ORGANIZACJA PRACY PRZEDSZKOLA OD 29 MARCA

W związku z wprowadzeniem w dniu 25 marca 2021r.  nowych zasad bezpieczeństwa informuję o tym jak będzie wyglądała  organizacja pracy przedszkola w okresie od 29 marca do 9 kwietnia 2021r.:

1. Działania opiekuńcze będą prowadzone tylko dla dzieci rodziców wykonujących zawód medyczny i służb porządkowych (policja, straż pożarna, wojsko).
  2. Działania opiekuńcze będą prowadzone tylko w budynku przedszkola przy ul. Kolejowej 19.
  3. Przedszkole będzie funkcjonowało w godzinach 6.45 – 17.00.
  4. W przedszkolu będą funkcjonowały grupy łączone, personel przedszkola będzie się zmieniał w tych grupach.
  5. Aby zgłosić dziecko do przedszkola należy wypełnić wniosek potwierdzający spełnianie warunków określonych przez rząd. Wniosek ten jest dostępny u nauczycieli w grupach. Należy go złożyć u Dyrektora przedszkola do piątku 26 marca 2021r. do godziny 10.00.