W kwietniu włączyliśmy się do akcji „Cała Polska czyta dzieciom – nasi rodzice też”. Serdecznie dziękujemy: Tacie Hani S., Cioci Emilki, Mamie Marcelka, Mamie Ady oraz Tacie Oli za poświęcony czas i przeczytanie książeczek naszym maleństwom. Dzięki takim chwilom dzieci rozwijają wyobraźnię, wzbogacają słownictwo i uczą się miłości do książek.
„Książka to prezent, który można otwierać wiele razy.” – Garrison Keillor