Dnia 28 maja wybraliśmy się na wycieczkę do salonu optycznego „Okularium”, gdzie pracuje pani Olga-mama Bartka. Mieliśmy okazje zwiedzić salon oraz porozmawiać na temat pracy doradcy klienta-optyka. W gabinecie lekarskim, pod czujnym okiem pani optyk mieliśmy możliwość zbadać swój wzrok, zobaczyć przybory i przyrządy, które wykorzystuje w swojej pracy.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Pani Oldze za poświęcony czas oraz przybliżenie nam zawodu doradca klienta-optyk!