28 maja nasze przedszkolaki wzięły udział w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Maratonu Przedszkolaków „Sprintem do maratonu”. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem pokonały wyznaczoną trasę, wykazując się wytrwałością, sportowym duchem i radością ze wspólnej aktywności. Udział w wydarzeniu był doskonałą okazją do promowania zdrowego stylu życia, rozwijania sprawności fizycznej oraz kształtowania umiejętności współzawodnictwa zgodnie z zasadami zdrowej rywalizacji. Największą nagrodą były uśmiechy na twarzach dzieci, a także medale, które każdy uczestnik otrzymał za swój wysiłek i zaangażowanie.
Gratulujemy wszystkim małym maratończykom!