W maju świętowaliśmy w naszym przedszkolu urodziny Mai. Był to wyjątkowy dzień pełen radości, uśmiechów i wspólnej zabawy. Dzieci złożyły solenizantce serdeczne życzenia, odśpiewały „Sto lat” i spędziły miło czas przy urodzinowym poczęstunku.
Mai życzymy dużo zdrowia, szczęścia i spełnienia wszystkich marzeń!